Як правильно замовляти суші – поради для гурманів

Як правильно замовляти суші – поради для гурманів

Для того, щоб цілком насолоджуватися оригінальним смаком японських страв, потрібно знати, як правильно замовляти суші. Професійні сушисти Розважального Комплексу Базис в місті Чернігів поділяться своїми порадами:

  1. Перед тим як використовувати соєвий соус, переконайтесь у тому, що він готовий до використання. Якщо на упаковці написано «Концентрат», його потрібно розвести з питною водой. Японська кухня закликає знати міру, тому дуже густий і насичений соєвий соус буде спотворювати ніжний смак суші і ролів. Крім того, після вживання нерозбавленого солоного соусу, вас буде мучити спрага.
  2. Після того як ви підготували соєвий соус до вживання, зверніть увагу на те, як слід вмочати в нього роли і суші. Ми звикли опускати весь шматочок в соус. Але це призводить до того, що рис намокає і розпадається. Він повністю втрачає свій смак і аромат, набутий під час замочування в спеціальній заправці. Роли розпадаються і їх незручно їсти. Щоб уникнути незручностей, потрібно діяти наступним чином: суші слід опускати в соус тільки тією частиною, де є риба, а роли – занурювати повністю на секунду. У такому випадку соєвий соус буде підкреслювати смак страви, а не перебирати його.
  3. До суші і роллів подають імбир, який повинен освіжати смакові рецептори. Його потрібно їсти після того, як ви з’їли суші або ролли, а не одночасно з ними. Пікантний, насичений смак імбиру не дасть змоги відчути смак  рису, норі, морепродуктів та овочів.
  4. Суші і ролли не можна зберігати у холодильнику, так як вони містять свіжу рибу. Крім того, після охолодження, рис стає твердим і сухим, а норі жорстким. Свіжі ролли та ті, що простояли в холодильнику кілька годин, маюсь абсолютно різний смак.
  5. Якщо Ви замовляєте кілька порцій різних ролів, краще вживайте їх по черзі. Першими потрібно вживати роли з овочами, а в кінці – варіанти з жирною начинкою. Рух від простих рецептів до більш насичених дає  можливість повноцінно відчути всі межі смаку японських страв.

Якщо вам потрібна швидка доставка суші у місті Чернігів, звертайтеся в Розважальний Комплекс Базис. Замовлення можна оформити на сайті або по телефону 095 275 05 75.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *