Паперове шоу – весела і популярна розвага для будь-якого свята

Паперове шоу – весела і популярна розвага для будь-якого свята

Паперове шоу порівняно новий вид розваги. Головна його особливість полягає у використанні паперу, нарізаного тонкими довгими смужками. Залежно від програми свята можна використовувати білий або блискучий папір.

Паперове шоу на дитяче свято

Паперове шоу неймовірно захоплююче, веселе і рухливе. Цей вид розваг викликає захват не тільки у дітей, але і у дорослих. Тому воно ідеально підійде для весільного торжества, корпоративу чи святкування нового року.

З чого складається паперова дискотека?

Паперова дискотека – це повноцінне шоу зі спеціальним реквізитом, яке проводиться кваліфікованими аніматорами. Команда виконавців обов’язково включає одного діджея і двох аніматорів в сценічних костюмах. Якщо кількість гостей дуже велике, можна задіяти чотирьох аніматорів. Тривалість шоу 45 хвилин.

Чи безпечне паперове шоу?

Паперовий перфоманс не потребує особливих заходів безпеки. Навпаки, його можна проводити в залах з невеликою площею. Матеріал, з якого виготовляють основний реквізит, нетоксичний, не збирає пил, не електризується і не мнеться. Ігри з ним абсолютно безпечні для дітей. Навіть після двогодинної програми паперова маса зберігає свій об’єм і пишність.

Одним з важливих факторів, що визначають якість шоу, є якість самого паперу. Часто для здешевлення використовують браковану поліграфію з частинками фарби. Повірте, веселитися з таким матеріалом Вам зовсім не сподобається.

Чому варто замовити паперовий шоу в Розважальному Комплексі Базис?

Наші аніматори добре вловлюють настрій аудиторії, вміють згуртувати всіх навколо розваги і володіють акторським талантом.

Щоб точно отримати паперове шоу до себе на свято, замовляти його потрібно відразу після визначення дати. При чому, чим раніше, тим краще. Таким чином Ви точно будете мати найкращу розважальну шоу-програму в місті Чернігів. Розважальний Комплекс Базис подарує Вам та Ваши близьким незабутні враження!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *