Яке шоу можна замовити на Дитячий День Народження?

Для будь-якої дитини його День народження – унікальне свято. Чимось по відчуттях нагадує Новий Рік, тому батьки намагаються, щоб цей день був сповнений не тільки подарунками, а й сюрпризами. Для полегшення пошуків рішення існують спеціальні агентства і фірми, які готові створити незабутні шоу для іменинника та його гостей.

Але давайте більш докладно зупинимося на темі – «Як вибрати тему для дитячого свята?»

Основний вибір завжди падає на захоплення малюка – книги, мультфільми і хобі, а найкращий спосіб – це просто запитати у дитини, яке саме свято він хоче. Хоча сюрпризи ніхто не відміняв. Постарайтеся дуже точно визначити тему. Адже, чим чіткіше визначені межі, тим простіше буде все організувати.
Тема у малюка повинна викликати захват і ейфорію. Можливо, дитина і любить трансформерів, але ось ніндзя у нього викликає просто нереальний захват.
Дитячий День Народження – це абсолютно не привід просто погратися. Навпаки, можна на святі багато чому навчитися. Повірте, інформацію в гучній веселій атмосфері дитина повністю засвоїть. Однак пам’ятайте – це шоу, а не уроки! Намагатися запхати Дитячу енциклопедію в кілька годин – заняття марне.
Не варто думати, що машинки і роботи – тільки для хлопчиків, а, наприклад, тролі та ляльки – для дівчаток. Якщо малюк захоплюється чимось, не варто його намагатися переконати.
Ніколи не переживайте, що хтось із дітей буде не розуміти тему свята. Діти приблизно завжди мають однаковий вік, а сценарії завжди повинні включати в себе необхідну інформацію.
Буває, що ніяк не вдається знайти теми Дня Народження. Дитина нічим не захоплюється, нічого його не цікавить – цілком можна просто один день поспостерігати, які іграшки вибирав малюк, який мультик дивився. Іноді досить просто вибрати час року, яке зараз на дворі, пофантазуйте небагато.

Не забувайте враховувати вікову категорію іменинника і його друзів:

У віці від року до двох завжди присутні батьки. Такі маленькі діти ще дуже погано розуміють, що таке День народження, тому не варто вигадувати занадто розумне свято. Досить трохи легких ігор і кілька друзів.

З 3-4 років дитина вже починає розуміти суть свята, але діти ще маленькі, швидко втомлюються. День не повинен бути занадто стомлюючим для них – легкі гри, трохи концертних номерів.

Діти в п’ятирічному віці вже мають улюблені ігри та мультфільми. Саме з них можна вибрати тему, оформити приміщення, страви і конкурси в цьому стилі.

Для дітей від 7 до 8 років вже можливий варіант проведення Дня Народження з виїздом на природу. Відповідно, варіанти ігор дуже різноманітні: спритні, живі, динамічні, в яких братимуть участь як дітки, так і батьки.

Діти з 9 до 13 років досить дорослі. Тут уже фантазії можна розвернутися по повній програмі.

Розважальний Комплекс Базис допоможе Вам подарувати найкращий День Народження Вашої дитини. У нас є велике різноманіття  найкрутіших, найновіших програм, шоу програм, майстер класів, а також  сучасних квестів для підлітків. Що найголовніше – будь-яка програма виїзна. Ми приїдемо до Вас в школу, додому, на дачу і на природу, в кафе або ресторан, в дитячий сад і в парк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *