BAZIS

Про нас

Історія РК Базис

 Привіт!!! Ми раді вітати Вас на сайті розважального комплексу Базис!

Ну що, давайте знайомитись! Ми, це велика, дружня команда, ціллю якої є дарувати свято кожен день! Нам, вже цілих вісім років, і всі ці роки, ми є найкращим та єдиним в нашому славетному місті, центром сімейного дозвілля. Так, саме сімейного, тому що для нас сімейні цінності завжди на першому місці! Ми радо зустрічаемо в своїх стінах гостей будь якого віку. Для малечі ми маємо безліч розваг, атракціонів, программ, майстер класів тощо, а поки наші маленькі гості розважаються, їх батьки мають змогу пригоститися смачними стравами та пограти в найпрофесійніший у місті Чернігів боулінг.

Ми пишаємося тим, що для нас немає недосяжних цілей та завданнь, ми з величезним задоволенням робимо Ваші свята незабутніми, як в наших стінах, так і поза ними. Якщо Ви шукаете відданість своїй справі, щирість в спілкуванні та професіоналізм в роботі, тоді Ви потрапили за вірною адресою!

Тепер ви знаєте про нас дещо, а більше цікавинок з нашої історії та життя комплексу Ви можете дізнатися з нашого блогу). А тепер ви розкажіть нам про себе, наприклад як Ви про нас дізналися? Чи були Ви у нас в гостях? Яке свято Ви хотіли б відсвяткувати в РК Базис? Яким Ви собі уявляєте Ваше свято та що ще хотіли би бачити в РК Базис?